Uzmundrinošs kolektīva vienotības pasākums «Kur podam kājas aug?»

Ikdienā kolektīvs un indivīds tā vidū ir sarežģīta masa, bet vēlams, lai labi iet kopā, kā maizes klaipiņš — lai labi garšo, sev un citiem patīk! Mēs to labprāt piedāvāsim izgaršot kopā ar praktiski radošu darbošanos ar nebūt ne tik paklausīgo mālu, pārliesim ar kustīgu, humorīgu aktivitāšu mērci, pievienosim šķipsniņu prāta nodarbību, sauju saujām svaiga gaisa un pilnas acis ar dabu tuvplānā — kas karamelizēsies un tieši sirsniņā ietecēs un paliks kā salda kūciņa tālākajās kolektīva darba gaitās, to visu satīsim mālos un karstā ugunī iekšā, lai iznāk ārā, stiprāks, skaistāks un skanīgāks.

Keramikas darbnīca «Cepļi» saimnieces Ingrīdas Žagatas vērīgā pārziņā piedāvā vienas vai divu dienu organizētus kolektīva atpūtas pasākumus. Notikumu vieta — Dunte, Limbažu novads.

Visa rīkošanās paredzēta trīs posmos. Viens — praktisks fantāziju ceļojums podniecības attīstības vēsturē, otrs — atgriežoties no vēstures kambariem, kopīga pelēko šūniņu pakustināšana, un trešais, atpūtinot prātus, fiziski pacilājošas draudzīgas sacensības dažādās neikdienišķās sportiskās nodarbēs. Pārējās lietas, ko vien vēlēsieties, varam papildus saorganizēt — dziesmas, dejas, lepnu un ne tik lepnu gulēšanu.

Draudzīgam kolektīvam draudzīgas cenas. Citiem vārdiem runājot — nav tie laiki, kad trīs ādas jāplēš. Mēs neplēsīsim!

Informācija:
Ingrīda Žagata 29234867
cepli@cepli.lvVisi lieliskie «Cepļu» pasākumi notiek sadarbībā ar biedrību «Saules rats»

Šī lapa darbojas uz WordPress.   webmaster@cepli.lv   ©2009 Māris Jonovs

Ingrīda Žagata, māla trauki, melnais ceplis, melnā keramika, svēpēšana, amatniecība, amatnieku darbnīca, rokām izgatavoti trauki, māla virpošana, melnie podi, krūzes, vāzes, ziepjutrauki, vannas istabai, bļodas, virtuvei, podniecība, podnieku darbnīca, podniecība, keramiķi, kāzu pasākumi, raku ceplis, ekskursijas, ekskursija, māls, māli, māla suvenīri, dāvanas, ziemassvētkiem, ziemassvētku dāvanas, podnieks, labākās dāvanas, roku darbs, interjeram, svečturi, laba mana podu māte, raku ceplis, māla apdedzināšana, cepļa kurināšana, dārza keramika, svilpaunieki, keramikas nodarbības…