Keramikas darbnīca Cepļi aicina uz veidošanas nodarbībām. Mazus un lielus, jaunus un ne tik jaunus, visus, kam ir vēlēšanās izbraukt no pilsētas burzmas, pabūt dabas skaņu pasaulē. Sajust māla valgo pakļāvību, sadzirdēt un ieraudzīt savu varēšanu būt radītājiem.

Darbojoties ar mālu, attīstās cilvēka sensorā pasaules uztvere, kas īpaši nozīmīga pirmskolas vecuma bērniem. Radošo spēju un talantu apzināšanās iedrošina būt aktīviem un efektīviem jebkurā dzīves situācijā.

1—2 stundu laikā jūs varat izbaudīt patīkamu relaksāciju omulīgu kaķu murrāšanā, iejusties podniekmeistara lomā, izveidot sev praktisku un noderīgu māla bļodiņu vai rīta tējas krūzi.

Nodarbībām var pieteikties individuāli, ar ģimenēm un draugiem, skolnieku grupas un darba kolektīvi.

Esiet radoši!

Pieteikšanās pa tālruni 29234867.

One Response to “Veidošanas nodarbības”

  1. Janis says:

    Labdien

    Reiz ar kolēģiem iebraucām lai katrs katut ko uztaisītu, un padomāju vai nevarētu būt par labu domu, kaut ko uztaisīt vecākiem kā Ziemassvētku dāvanu, doma ir uztaisīt kas nu sanāks apmēram 5 vienības (krūzes, podus, vnk traukus :) ), vai jums kādu vakaru vai brīvdienu atrastos tādai nodarbei laiks, un cik man tas prieks maksātu?

    Ar cieņu

Leave a Reply

Visi lieliskie «Cepļu» pasākumi notiek sadarbībā ar biedrību «Saules rats»

Šī lapa darbojas uz WordPress.   webmaster@cepli.lv   ©2009 Māris Jonovs

Ingrīda Žagata, māla trauki, melnais ceplis, melnā keramika, svēpēšana, amatniecība, amatnieku darbnīca, rokām izgatavoti trauki, māla virpošana, melnie podi, krūzes, vāzes, ziepjutrauki, vannas istabai, bļodas, virtuvei, podniecība, podnieku darbnīca, podniecība, keramiķi, kāzu pasākumi, raku ceplis, ekskursijas, ekskursija, māls, māli, māla suvenīri, dāvanas, ziemassvētkiem, ziemassvētku dāvanas, podnieks, labākās dāvanas, roku darbs, interjeram, svečturi, laba mana podu māte, raku ceplis, māla apdedzināšana, cepļa kurināšana, dārza keramika, svilpaunieki, keramikas nodarbības…