Mājas kafejnīca “CEPĻU DĀRZĀ” 16.-17. jūlijā

Mīļi gaidīti Mājas kafejnīcā “CEPĻU DĀRZĀ” 16.-17. jūlijā, kas norisinās Lauku ceļotāja organizētajā Mājas Kafejnīcu dienu ietvarā. Piedalāmies jau otro gadu, jo pagājušā gada pieredze rāda, ka omulīgām sarunām dārzā pie tējas tases un kopā būšanai ir milzu vērtība, sniedzot pozitīvas emocijas un savstarpēju prieka enerģiju ilgam laikam :). Zemāk lasi visu pasākuma programmu un ēdienkartes piedāvājumu. Ieplāno dienu svētkiem!

Ingrīdas Žagatas keramikas darbnīca “Cepļi” ir ģimenes uzņēmums, kur māla trauku gatavošana mijas ar ainavu dārza veidošanu, jo daba ir kā iedvesmas avots mākslinieka rokai un dvēselei. Mūsu vērtības ir miers, harmonija un skaistums. Ikdienā meistarei Ingrīdai patīk uzņemt viesus, kuri paši grib iemēģināt roku trauku tapšanā un pēdējā laikā ir atklājusi sev jaunu hobiju – ēdienu gatavošanu un pasniegšanu viesiem.   Kafejnīca “CEPĻU DĀRZĀ” gaidīs Jūs ciemos omulīgai dienas baudīšanai dārzā, pasniedzot gardu maltīti no mūsu pašu gatavotajiem traukiem. Melnās keramikas trauki ir ļoti iecīnīti arī smalkos restorānos, un to, kā tie bagātina ēdiena garšu, Jūs varēsiet novērtēt paši. Brokastīs sadarbībā ar Z/S “Ezermalas” būs iespēja degustēt veselīgās lauku zāļu tējas, un ieklausoties saimnieces/mākslinieces Intas Brikmanes stāstā, uzzināt kurš augs ko labu dod mūsu veselībai. Tējas varēs saldināt ar mūsu pašu dārzā augošo priežu čiekuru sīrupu. Inta mūs cienās arī ar gardajām melleņu klimpām. Savukārt pusdienas, iedvesmojoties no šī pavasara ceļojuma uz Dubaiju, būs austrumu garšas noskaņās. Sestdien,16. jūlijā  13:00 vērsim vaļā melno cepli un varēsiet būt līdzdalībnieki uz cepļa oglēm gatavotai Libānā populārai tradicionālai un ļoti sātīgai svētku maltītei Riz bi al djaj. Sadarbībā ar Vīna darītavu “Lemsel” būs iespēja degustēt ogu un ziedu vīnus un stipros uzlējumus. Būs iespēja iepazīties ar podu tapšanas procesu un arī pašiem  izveidot bļodiņu vai šķīvīti.
Ēdienkartes piedāvājums –
Brokastis no 10:00 līdz pēdējai porcijai ( porciju skaits ierobežots, vēlams pieteikties laicīgi)
Porcija – melleņu klimpu zupa + ābolkūka + zāļu tēja
Pieaugušiem – 5 EUR
Bērniem līdz 12 g.v. – 2.50 EUR
Pusdienas no 14:00 līdz pēdējai porcijai ( porciju skaits ierobežots, vēlams pieteikties laicīgi)
Porcija – Riz bi al djaj ( rīsi, liellopu gaļa, cālis, grauzdēti Indijas un ciedru rieksti) + salāti ( lapu salāti, gurķi, tomāti, arbūzs) + glāze ( 200 ml) vīna vai bezalko HUGO ( plūškoka ziedu dzēriens)
Pieaugušiem – 15 EUR
Bērniem līdz 12 g.v. – 7,50 EUR
Papildus iespējas –
– Iespēja iepazīties ar keramikas trauku tapšanas procesu – bezmaksas
– Pašam izveidot māla bļodiņu vai šķīvīti – 15 EUR
– Melnā cepļa izņemšanas procesa vērošana sestdien, 16.jūlijā 13:00 – bezmaksas
– Veikala “Galerijas LIGZDA” apskate ar iespēju iegādāties “Cepļu” darinātos traukus
– Iespēja iegādāties Z/S Ezermalas veselīgās lauku zāļu tējas
– Iespēja iegādāties Vīna darītavas “Lemsel” produkciju

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

EnglishFrançaisDeutschItalianoLatviešu valodaРусскийEspañol