Cepļi SPA/Pirts atvērts

Esam bezgala priecīgi dalīties ar mūsu šī gada Jaunumu – “Cepļi” SPA jeb Pirti dvēseles un ķermeņa harmonijai. Pirts jau no seniem laikiem bijusi veselības un labas pašsajūtas darbnīca. Līdzīgi kā darbojoties ar mālu, esam vienotā veselumā ar visiem dabas pirmelementiem – Zemi, Gaisu, Uguni un Ūdeni, tā arī pirtī iespējama saplūsme ar dabu tās visaugstākajā izpausmē. Zemes enerģija dod stabilitāti, domu skaidrību, viengabalainību. Gaiss aktivizē drosmi, noteiktību, iztēli, rada vieglumu un jaunus domāšanas veidus. Uguns rada prieku un mīlestību, siltumu un bezgalīgu enerģiju. Ūdens – transformācija caur atlaišanu, atjaunošanās, piedošana, stiprina gribasspēku, gudrību, seksuālo enerģiju.

Šai mainīgajā, notikumiem un emocijām bagātajā pasaulē ikvienam laiku pa laikam nepieciešams restarts, lai sakārtotu domas un iedziļinātos savā sirdsbalsī. Vislabāk to iespējams veikt atrodoties dabā, klusumā, mierpilnā klātbūtnē. Aicinām Tevi izbaudīt “Cepļu” atmosfēru, kas atrodas gan tuvu, gan tajā pašā laikā gana tālu no pilsētas trokšņa, ar māla smaržu.., vēja šalkoņu…, ar ziedošu dārzu un putnu dziesmām. Dažkārt te var satikt arī stirnas un zaķus, un vāveres… Pie pirts esošajā dīķī vasarā acis priecē ūdensrožu grācija, var ieklausīties zaļo varžu sarunās un raudzīties zivju rāmajā plūsmā…

Apvieno māla veidošanas nodarbību ar relaksējošu atpūtu mūsu pirts namiņā :). Iegūsti pozitīvas emocijas un restartu jaunai dienai!

Cena pirts īrei – 50 EUR 2,5h, katra nākamā stunda 20 EUR

No mūsu puses papildus – silta tēja un sāls/sodas/greipfrūtu skrubis. Slotiņas pagaidām līdz vasarai pašiem jāņem līdz. Ziemas periodā ūdens spaiņos un/vai, ja esi kontrastu cienītājs dīķī :). Vasaras periodā pirtī duša. Pirts piemērota līdz 4/5 cilvēku ērtai atpūtai. īpaši labi jutīsies mitrās pirts mīļotāji :).

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

EnglishFrançaisDeutschItalianoLatviešu valodaРусскийEspañol