Meistarklases

Cipari, kas mūs raksturo!

4800 +
Saražots
+
Apmeklētāji
0
Gadi

Meistarklases keramikas darbnīcā “Cepļi”

Keramikas darbnīca Cepļi aicina uz veidošanas nodarbībām. Mazus un lielus, jaunus un ne tik jaunus, visus, kam ir vēlēšanās izbraukt no pilsētas burzmas, pabūt dabas skaņu pasaulē. Sajust māla valgo pakļāvību, sadzirdēt un ieraudzīt savu varēšanu būt radītājiem.

Darbojoties ar mālu, attīstās cilvēka sensorā pasaules uztvere, kas īpaši nozīmīga pirmskolas vecuma bērniem. Radošo spēju un talantu apzināšanās iedrošina būt aktīviem un efektīviem jebkurā dzīves situācijā.

1—2 stundu laikā Jūs varat izbaudīt patīkamu relaksāciju omulīgu kaķu murrāšanā, iejusties podniekmeistara lomā, izveidot sev praktisku un noderīgu māla bļodiņu vai rīta tējas krūzi (apm. 0.3-0.4 L), kas atkarībā no māla veida ( brūnais/baltais) tiek apdedzināti apmēram 1-2 mēnešu laikā. Tiem jāatbrauc vēlāk pakaļ, vai par atsevišķu samaksu (10 EUR) var tikt nosūtīti ar “Omniva” pastu.

Nodarbībām var pieteikties individuāli, ar ģimenēm un draugiem, skolēnu grupas un darba kolektīvi.

Individuāla nodarbība: 40 EUR stundā, 2 stundas – 70 EUR. Cenā ietilpst materiāli un 1 darbiņa ( 0.3/4L) apdedzināšana. Papildus darbu apdedzināšana – 5 EUR par vienību. 2 stundas – 70 EUR.

Nodarbība 2 personām : 70 EUR stundā.

Veidošanas nodarbības grupā (no 4 cilvēkiem) cena20 EUR no peronas. Ir iespēja darboties uz podnieka ripas vai izmantot seno lipināšanas tehniku. Cenā iekļauti materiāli un katram 1 darba apdedzināšana. Par papildus darbu apdedziņāšanu – 5 EUR par vienību.

Skolēnu grupām ( 10 -25 skolēni)  eksursija + veidošanas nodarbība cena:   15 EUR no skolēna. Darbi tiek veidoti lipināšanas/sīkplastikas tehnikās. Cenā iekļauti materiāli un katram 1-3 darbu apdedzināšana. Laiks  90 min.

Jaunums! Apvieno māla veidošanas meistarklasi ar veselības un labas pašsajūtas darbnīcu  Cepļi SPA/pirti.

Īpašie produkti Jums

Latvijā izgatavoti trauki, kas padarīs katru dienu īpašāku.

EnglishFrançaisDeutschItalianoLatviešu valodaРусскийEspañol